Biohacking i Optymalizacja

Podsumowanie Roku 2021 – Zmiana Na Trzecią Dekadę XXI Wieku.

2021 rok minął szybko. Rzeczywistość pandemiczna dość mocno kształtowa rytm mojego życia. Udało mi się skupić na sporcie i zdrowiu, dzięki czemu mój silnik ładnie się kręci, napędzając mnie do kolejnych działań. Niczym w poniższym filmie:

Statek kosmiczny o nazwie „Ja”

I też podjąłem decyzję.

To będzie ostatnie podsumowanie roku na tym blogu.

Nie będzie też więcej podsumowań miesiąca.

Dlaczego przestaję robić podsumowania miesiąca?

Podsumowania miesiąca nie cieszą się wielkim powodzeniem. To, które zdobyło najwięcej wejść, jest dopiero na 15 miejscu wśród wpisów popularnych na tym blogu. Zdecydowanie większą popularnością cieszą się artykuły, które przekazują konkretne informacje.

Dodatkowo, w tym roku wróciłem do książek i zmieniam swój sposób myślenia. Coraz bardziej skłaniam się do opinii, że transparentność, otwartość i chęć dzielenia drogą nie jest najlepszym sposobem, aby zachęcić do siebie ludzi.

Nie fascynujemy się porażkami. Interesuje nas droga od biednego farmera wody na Tatooine do bohatera o wolność galaktyki. Nikt by nie oglądał Vloga Luke, jak siedzi i wydobywa wodę na pustyni. Ale vlog o tym, jak Luke przygotowuje się do walki, popełnia błędy i się uczy. To by na pewno znalazło swoich widzów.

Dlatego wszystkie wpisy podsumowujące miesiące znikają z bloga. Podsumowania roku zostają, ale zostaną przeredagowane. Dlatego masz mało czasu, aby się ze wszystkim zapoznać.

Podsumowania nie dają odpowiedniej informacji zwrotnej

Podsumowanie miesiąca wymaga szczerości wobec siebie samego. Takiej szczerości nigdy nie będzie miał wpis na blogu.

O wiele lepiej wychodzi mi prywatne i szczerze zmierzenie się sam ze sobą z tym co udało mi się zrobić lub nie. Popatrzę w lustro, popatrzę na zeszyt 5 zwycięstw, popatrzę na cele z tego miesiąc. To wyszło, to nie. Otrzepać się i do przodu.

Wygrałem lub się czegoś nauczyłem. Pisanie o tym, nie przybliży mnie do celu. Każda godzina jest cenna. 

Co tutaj znajdziesz?

Blog dalej będzie aktywny. Dalej będą pojawiać się wpisy, ale na pewno nie z taką częstotliwością jak obecnie. Jeśli zastanawiasz się, co tutaj znajdziesz, to będzie to jedno z następujących obszarów.

Biohacking

Czytam i się uczę, eksperymentuje i sprawdzam, co na mnie działa. Jest wiele podcastów i źródeł wiedzy, z których korzystam. Dają mi one odpowiednie akcje do przetestowania.

Osiąganie 

Fascynuje mnie High Performacne i to, jak działają ludzi, co realizują swoją drogę. Czytam, słucham, wdrażam i się uczę. W tym roku pojawi się jedna lub dwie techniki, które sprawdziłem i działają u mnie.

Źródła Wiedzy

Będę też dzielił się ciekawymi podcastami, filmami, książkami i blogami. Raz na jakiś czas wrzucę kilka ciekawych miejsc. Jeśli chcesz być na bieżąco, to zapisz się na mailing, gdzie będę wrzucał to trochę częściej.

Wygrywania!


Opublikowano

w

przez

Tagi:

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *