Początek 2019

Oto przed Tobą pierwszy wpis na moim reaktywowanym blogu osobistym.

Przed wskrzeszeniem tego bloga, zrealizowałem kilka różnych projektów z większym lub mniejszym powodzeniem:

 • Był codzienny vlog (przez 66 dni),
 • blog o RPG – Lochy i Lasery,
 • blog 3pasje.pl (już nieaktywny),
 • nieudany blog o programowaniu,
 • i jeszcze kilka projektów…

Jeśli interesuje Cię, co udało mi się zrealizować w 2019 roku to wejdź tutaj

Jaki wygląda moja długofalowa strategia na bloga?

Jeśli czytasz ten tekst, to pewnie słowo pisane jest dla Ciebie jednym z preferowanych środków przekazu. I ja też lubię czytać! Lubię też pisać, dlatego planuję wrzucić w tym roku przynajmniej 24 wpisy o najróżniejszej tematyce:

 • podsumowania miesiąca – ten blog ma być dla mnie dziennikiem online ze zrealizowanych celów. Każdy miesiąc zakończę krótkim podsumowaniem w wersji tekstowej i wideo,
 • biohacking – ostatnio mocno zainteresowałem się tym jak poprawiać swoją wydajność poprzez wzmocnienie ciała i umysłu. Będzie o tym dość dużo ciekawych artykułów i materiałów,
 • przedsiębiorczość – kolejnym z tematów, który jest mi bliski jest biznes, przedsiębiorczość, praca poza etatem i inne ciekawe słowa kluczowe, które bardzo mocno lubią wyszukiwarki. Planuję trochę przybliżyć Tobie ciekawe książki z tej tematyki oraz to co udało mi się nauczyć i dowiedzieć przez ostatnie miesiące,
 • produktywność – kolejny ciekawy temat. Dość mocno siedzę w klimatach osiągania więcej i realizowania celów. Jestem zdziwiony jak dużo czasu człowiek może poświęcać na mało istotne,
 • książki – ciekawe książki, które przeczytałem ostatnio. Np. Can’t Hurt Me by David Googins – złoto!
 • inspiracje – rzeczy, które sprawiają, że chcę dążyć do jakiegoś celu.

Do każdego ze wpisów będzie dostępny film na youtube na moim kanale. Będzie to skondensowana treść danego tematu. Kilka najważniejszych punktów oraz jedna lub dwie ważne rzeczy, które można od razu wdrożyć do swojego życia. Rozwinięcie będzie dostępne w formie wpisu.

Dodatkowo planuję zacząć ponownie wrzucać regularnie filmy w stylu vlogów. Nie będą już codziennie, ale średnio raz na dwa tygodnie i przedstawiające najciekawsze momenty w kolejnych dniach.

Znajdziesz tutaj też pdfy, grafiki, pliki excel i wiele innych narzędzi, z których korzystam na co dzień. Najpierw opiszę, jak korzystam z Nozbee i dlaczego warto mieć wszystkie zadania w jednym miejscu.

Plan na najbliższe miesiące.

Wkrótce na blogu pojawią się następujące strony i materiały:

Prace nad blogiem cały czas trwają

Słowo na koniec

               W zeszłym roku regularnie pisałem cotygodniowe wpisy na blogu Lochy i Lasery. Była to droga dość trudna, ale udało mi się zdobyć umiejętności pisarskie na akceptowalnym poziomie. Czuję, że teraz uda mi się stworzyć jeszcze więcej ciekawych materiałów dla czytelników bloga damianwojcik.pl. A moje teksty zainspirują was do pozytywnej zmiany. I taką właśnie ma misję ten blog.

„Pokazując swoją drogę inspirować innych do pozytywnej zmiany”

Misja

Chcę, aby to miejsce dawało ci jakąś wartość, którą potem możesz wykorzystać w swoim codziennym życiu. Jeśli czujesz, że jakiś temat jest dla Ciebie interesujący, to daj mi znać. Z chęcią rzucę na niego okiem.

A tak to zapraszam na mojego facebooka i youtube. Cieszę się, że doczytałeś ten tekst do końca i zapraszam po więcej!

Zdjęcie wpisu by Mike Tinnion on Unsplash

Zdjęcie numer 2 : Photo by Daniel McCullough on Unsplash
Otagowano , , , , , , , , , , .Dodaj do zakładek Link.