Podsumowanie lipiec 2019

Lipiec. Wspaniały ciepły miesiąc. A gdy susza szaleje nad Polską, a ja szaleję sportowo. Przez cały miesiąc ćwiczyłem kilkanaście razy, zrealizowałem pierwszy poziom w jednym celu, trenuję do osiągnięcia kolejnego i powoli realizuję swoje plany. Oto prezentuję podsumowanie lipca 2019.

Pomimo wakacji jestem mega produktywny i pracowity, czyżby mój biohacking zdawał egzamin? 

Moje cele dostępne są tutaj.

SPORT

Być silny

Poziom 1 – 120 kg w przysiadzie ze sztangą – Cel : 2019

Lipiec. WOW! 10 razy na siłowni. Czuję, że robię powoli postępy. Stosuje się do metody treningowej THT z bloga – MuscleHack  Zmodyfikowałem trening, jeśli chodzi o przysiady i martwe ciągi – stosując się do metody 3/7. Odnalazłem to na blogu biohaker.pl

Być smukły

Poziom 2 – Body Fat 13% – Cel : 2019  

Czy to się już robi nudne? Trzymam się przerywanych postów 2 razy w tygodniu (opuszczam śniadanie i obiad). Dodatkowo jeszcze biegi – w sumie 53 km i 6 godzin 11 minut.

Problemem może być wzrost masy z 83 kg do 86 kg, ale traktuję to jako efekt ćwiczeń na siłowni i rozwoju tkanki mięśniowej. Waga idzie do góry, oby % tłuszczu w ciele pozostał na tym samym poziomie.

Być gibki

Poziom 1 – Dotknąć całymi rękami podłogi stojąc – cel : 2019

TRAGEDIA! Dwa treningi przez cały lipiec. Coś jest nie tak…  Od dzisiaj wrzucam sobie nagrodę za wykonany trening – 10 pln do skarbonki na nagrodę za realizowanie nawyków – Oura ring

Być szybki

Poziom 1 – 5 km w 25 minut – cel : 2019

Jak napisałem wcześniej – 53 km i 6 godzin 11 minut – 11 biegów. W lipcu zacząłem ćwiczyć interwały, aby poprawić dynamikę i szybkość. Niestety, ale siłownia i ćwiczenia nóg dość mocno ograniczają moją szybkość (tzw. “Ciężkie nogi”). Zacząłem od 5×200, pod koniec lipca było 1×400 , 4×300. Docelowo 5×500. 

Poranki w trakcie biegu potrafią być piękne

Ice Man

Poziom 1 – 1 minutowa kąpiel lodowa – cel : 2019

Zero zmian. Codziennie zimny prysznic. Niekiedy zimny prysznic wieczorem. Klasycznie. Trzymam się już kilkanaście tygodni tego nawyku

KARIERA/BIZNES

Daily Podcast – Podcastcodzienny.pl

Poziom 1 – 30 dni podcastu – cel 24.07.2019 – DONE

Udało mi się nagrać 30 odcinków podcastu – podsumowanie z tej przygody dostępne jest tutaj. Powoli zwiększa się liczba słuchających. A ja celuję w poziom 2 celu – 120 dni nagrywana podcastu.

Prężnie działający blog damianwojcik.pl

Poziom 1– Comiesięczne podsumowanie miesiąca w formie tekstowej i video – do 30.08.2019

Ostatni wpis do osiągnięcia 1 poziomu to sierpień. Film podsumowujący pojawi się na dniach. Coraz bliżej realizacji celu 🙂 

Tworzenie bloga wydajnyumysl.pl

Poziom 1 – Pierwszy wpis na blogu wydajnyumysl.pl po tygodniu 4 szkolenia – 01.09.2019

I pyk:( smutno, słabo i źle. Nie udało mi się zrealizować tego celu. Pomimo planowania pracy nad wpisem priorytet miał Podcast Codzienny (cel, który zrealizowałem). Przerzucam realizację tego przedsięwzięcia na koniec sierpnia. Jeśli nie zrealizuje, to przestaję iść w tym kierunku.

Sieci społecznościowe

Poziom 1 – Mam 1000 polubień strony na facebooku, subskrybentów na youtube, obserwatorów na instagramie  – Cel : 2019

Statystyki:

Obecnie 451 (+7)

Książka

Poziom 1 – Sprzedałem 100 sztuk książki  – Cel : 2020

Cel na 2020 rok.

Zarobki w działalnościach dodatkowych

Poziom 1 – 10 000 zł – Cel : 2019  

Brak zmian.

Dochód pasywny

Poziom 1 – 1 000 zł – Cel : 2019

Brak zmiany

DUCHOWOŚĆ

Medytacja przez rok

Poziom 2 – 120 razy w roku

Przeniosłem się do zewnętrznego programu, który mi służy do śledzenia nawyków – https://damianwojcik.pl/nawyk Obecnie mam 18 dni. 

Jeśli interesuje Ciebie temat medytacji, to zapraszam na wpis : Prosta Medytacja

Jeszcze dodatkowo jest 8 ukrytych celów, którymi się podzielę z Tobą za jakiś czas.

Ostatnie słowo

I tak kończy się lipiec. Mocno sportowo, zdrowo. Wróciłem na siłownię, wróciłem do regularnego biegania. Dodatkowo tworzę podcast, który jest dla mnie ciekawszym medium kontaktu niż vlog. Możliwe, że jeszcze kiedyś wrócę na youtube, ale obecnie jestem zafascynowany podcastowaniem.

Kolejnym pozytywem jest przeczytanie kilku książek oraz rzucenie się na dwie nowe pozycje – Musashi Tom 1 oraz Rozmyślania Marka Aureliusza. Powstanie z tego kilka ciekawych podcastów

Dwie książki na najbliższe dni

Nie jest też wszystko idealne. Nie udało mi się wystartować z blogiem wydajnyumysl.pl i to powoduje, że ten projekt wydaje mi się kandytatem na Someday/Maybe

Brakuje mi też dyscypliny do rozciągania się, ale wdrożenie nagrody za realizację nawyku potrafi mnie mocno zmotywować do pracy. Dam znać jak poszło w kolejnym raporcie.

Zachęcam do zapoznania się z podcastem codziennym, gdzie prezentuję interesujące mnie zagadanienia 7 dni w tygodniu

Podsumowanie poprzedniego miesiąca znajdziesz tutaj

A kolejny miesiąc o tu

Tagi , , , , , , , , .Dodaj do zakładek Link.