7 Miejsc Online, Które Podniosą Twoją Produktywność

Od kilku lat interesuję się tematem produktywności i tego, jak ulepszyć siebie, aby realizować zadania szybko i skutecznie. 

Przez wiele lat chłonąłem wiedzę z zagranicy, ale obecnie jest dużo dobrych twórców w Polsce, którzy dzielą się swoim sprawdzonym know-how.

Poniżej lista moich top 7 miejsc w polskim internecie, które pomagają mi w optymalizacji dnia. Pokazują, co działa i jak działa.

Lista jest alfabetyczna. Gorąco zachęcam do obserwowania każdego z tych osób/miejsc, bo zapewniają wysoką jakość swoich materiałów!

7 Miejsc, Które Są Niesamowite

Andrzej Tucholski

Potężny blog (od 2009 roku!). Andrzej jest dowodem, że dyscyplina, praca i tworzenie ciekawych treści sprawia, że budujesz bardzo dobre podstawy. Można zacząć tworzyć od recenzji filmów, książek i muzyki, a potem stworzyć coś, co pomaga innym.

Obecnie to świetnie miejsce do poznania nowych narzędzi i ogarnięcie życia

Bartek Popiel

Bartek Popiel jest ze mną od kilku dobrych lat. Pierwszy jego produkt kupiłem w 2011 roku i był to e-book o nazwie „Zrobię to dzisiaj!”. Od tego czasu obserwuję, jak bardzo mocno się rozwija.

Obecnie to marka sama w sobie. Tworzy kursy, które są warte swojej ceny (polecam Liczy się Czas). A niekiedy zdarzają się artykuły perełki – jak ten o akcji promocyjnej swojego kursu

Biohaker

Biohaker.pl to portal dla mężczyzn. Idealnie sprofilowany pod moje pokolenie. Przemawia do mnie tematyka, przemawia do mnie przygotowanie merytoryczne do każdego artykułu oraz niezły kontakt na social media z autorem, który odpowiada na KAŻDĄ wiadomość.

Jeśli jesteś facetem i nie przeczytałeś dokumentu „33 Sposoby na Naturalne Podniesienie Poziomu Testosteronu”. To właśnie dostałeś zadanie domowe.

Dominik Juszczyk

Dominik zna się na mocnych stronach. Od kilku lat uczy firmy, jak korzystać z mocnych stron swoich pracowników korzystając z testu Instytutu Gallupa (moje top 5 to: Input, Learner, Intellection, Arranger i Communication)

Uczy też swoich czytelników. Ilość darmowych materiałów jest tak duża, że zamiast kupić, jego kurs cały czas czytam twórczość blogową i słucham podcastów.

Wysyła też jednego z najlepszych newsletterów, które dostaję w mojej skrzynce mailowej. Musisz go poznać.

Mirosław Burnejko

Pamiętam dzisiaj ten dzień, jak Maciej Aniserowicz nagrał vloga, w którym je śniadanie z Mirkiem Burnejko. Z ciekawości włączyłem vloga MiroBurn. I wsiąkłem.

Mirek jest seryjnym przedsiębiorcą zbudował firmę Chmurowisko, potem firmę Akademia.pl, a w międzyczasie miał kilka mniej lub bardziej udanych projektów.

Przez 365 dni dokumentował swoją drogę od etatowca do przedsiębiorcy. Następnie powstało kolejne kilkaset odcinków, gdzie dzielił się swoim sposobem myślenia i dawał ekstra rady dla innych.

Bez niego nie byłoby tego bloga, vloga i innych projektów. Bez niego nie byłbym, gdzie teraz jestem. To jest najlepsza rekomendacja.

Terapia Nowoczesna - Mateusz

Blog, którego autor nie boi się poruszać tematu mikro dozowania psychodelikami?

Blog, którego autor jest studentem psychologii i interesuje się niesieniem pomocy innym niekonwencjonalnymi metodami?

Uznałem, że może to być ciekawe miejsce. I miałem rację. Mateusz prowadzi bloga kilka miesięcy, ale jego zaangażowanie, wiedza i lekkość, z jaką pisze o trudnych tematach, jest niesamowita.

wminute.pl

Jestem fanem newsletterów, które dostarczają skondensowanych informacji do mojej skrzynki mailowej. Jak np. Morning Brew

I jest! Nowość na naszym rynku. Newsletter, który daje szybki przegląd tego, co się dzieje w świecie.

Ekipa z Akademia.pl stworzyła wspaniałe źródło informacji o:

  • biohackingu,
  • marketingu,
  • narzędzi dla przedsiębiorców.

Wkrótce Futuryzm.

Czy może być coś lepszego?

Podsumowanie

Oto moja lista top 7 miejsc do nauki o swoim ciele, umyśle i poprawie produktywności na najwyższym poziomie.

A jaka jest twoja lista? Kogo tutaj zabrakło?

Pobierz PDF
Otagowano , , .Dodaj do zakładek Link.